League of Legends FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» OFF-topic
Yurael Icon_minitimePént. Okt. 18, 2013 2:34 am by Vándor

» Vexedel Redscar
Yurael Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Vex

» Vexedel Redscar
Yurael Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:14 am by Vex

» Asszociációs játék
Yurael Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 7:50 pm by Theonyn Főtanácsos

» Zaun báránya - Magán küldetés Vándor, Vex és Santeko részére
Yurael Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 12:56 am by Vándor

» Három szavas mese
Yurael Icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 6:13 pm by Miakoda

» Észak dühe - Kara vs Victarion
Yurael Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 2:07 am by Kara

» Az Icathiai Féreg (Yurael, Cath, Vanora, Victarion, Miakoda)
Yurael Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 6:05 pm by Theonyn Főtanácsos

» Ingoványos talajon - (Küldetés Miakoda, Catherine von Ellesme, Victarion de' Neil, Raziel Mystfire és Doremar részére
Yurael Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 7:07 am by Cath

» Unalom ellen - Szólánc játék
Yurael Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 12:39 am by Theonyn Főtanácsos

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Kedd Aug. 30, 2022 2:40 am-kor volt itt.
Facebook csoportunk
Csatlakozzatok Facebook csoportunkhoz Yurael Facebook-logo-47x47
:6858695645
FRPG reklám

 

 Yurael

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yurael
Kalandor
Kalandor
Yurael


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 15.

Karakter lap
Szint: 1
Tapasztalat:
Yurael Left_bar_bleue100/300Yurael Empty_bar_bleue  (100/300)

Yurael Empty
TémanyitásTárgy: Yurael   Yurael Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 6:34 am

Új világ

I. Rész

Először egyáltalán nem gondolkoztam azon, hogy merre repülök, szégyelltem magam, amiért nem bírtam megvédeni Mester dolgozószobáját. Gyenge voltam esélyem sem lett volna azokkal a mágusokkal szemben, és az egész intézmény felfigyelt volna rám, ha tovább maradok, az esetleges következmények borzasztó sodrásától a hideg is kirázott. Kénytelen voltam elhagyni otthonomat, és új irányok felé terelődni. Soha sem fordult meg fejemben a jövőm tanítóm nélkül, a veszteség érzete túl nagy volt, egyáltalán nem akartam mindezt újra átélni. Önállónak kell hogy legyek, méghozzá teljesen, és gyorsan.
Képtelenség… Féltem az örök egyedülléttől, de elkerülhetetlen volt.
Elmélkedésem gödréből alig láttam ki, ám egy ismerős út új távlatokra terelte szemem, és minél tovább követtem, annál tovább nőtt bennem a felismerés, ugyan oda tartok ahová pár nappal ezelőtt indultam, Piltoverbe. Eszembe jutott az óramű bolt, a csomag amit szállítottam, a borzasztó halálos éhség, a célszemély buta mosolya… Tyrus aki szintén ismerte mesteremet… Vajon ő tudja mi történt pontosan a gazdámmal? Fontolóra vettem, hogy meglátogassam újra, és kikérdezzem, azt remélve, esetleg tud valamit váratlan eseményekről.
A rengeteg és szokatlan negatív gondolattól már rosszul voltam, a hirtelen hangulatváltozásaim lassan az őrületbe kergettek. A táj alattam nyugodtan vonult, a káosz bennem egyre csak nőtt. Egy részem elhitte, hogy Mester talán még él, másik részem viszont már örökre eltemette.
~ Én nem lehetek ilyen~ Nem akartam többé, hogy a felesleges érzelmek befolyásoljanak bármilyen téren. ~ Csak energiapazarlás. ~ De képtelen voltam kiölni magamból a rossz gondolatokat. Egyre szárazabb, és hűvösebb szellő kísérte reptem, miközben a nap nyugovóra tért, és Piltover egyre közelebb kúszott felém a láthatáron. Bőven volt még bennem a rengeteg mágikus tárgy erejéből, és ha jól sejtettem, nem kell rögtön vacsora után kutatnom. Nemsokára csendesen keringtem a város tornyai közt , egy-két bóklászó alak észrevett, de nem tudták mire vélni a szárnyaim keltette jelenséget. Csak egy fénycsík voltam a szürkületben.
Az első csillagok felragyogtak az égen, hogy köszöntsék a holdat, én pedig megérkeztem ugyan abba az ablakba, ahol napokkal ezelőtt ültem. Ezúttal, az viszont csukva volt, és a külső párkányon épp hogy csak elfértem. Odabentről gyertyafények szűrődtek át a vékony fehér függönyön. Ki kellett volna nyitnom az ablakot ahhoz, hogy bemehessek, de az zárva volt a kopogásomra pedig nem válaszolt senki.
Tehetetlenségemben lenéztem hát az alattam fekvő hosszú, széles utcára, és az embereket kémleltem. Mindig is csodáltam hogy képesek ilyen egyenes háttal közlekedni. Nem is beszélve a furcsa középen hajló oszlopszerű lábaikkal.
~Mester is pont ilyen…~
Hosszan nyúltam el a párkányon, hogy lehasaljak, és ne guruljak le, betakartam oldalam szárnyaimmal, és fejem két mellső mancsom közé fektettem.
Ritkán éreztem hideget, vagy meleget, most mégis dideregtem, ám nem az éjszakai hűvös szél miatt. Tétlenségem újra felidézte bennem a nemrég történteket. Idegesen fújtattam egy helyben, és a szembe lévő magas ház falát bámultam, melyet az esti fények borongós kékre festettek. Benne tanítóm arcát láttam, gondterhelt tekintetét, amilyet az utolsó napokban magára öltött. Nem bírtam tovább nézni, mellkasom még mindig feszített a szomorúságtól, aggodalomtól és kétségbeeséstől, homlokom a párkány csiszolt kövéhez nyomtam, azt gondolva így talán lehűl a fejem.
Válaszokra van szükségem, méghozzá gyorsan. Erősen elgondolkodtatott az első ötletem, miszerint betörök a zárt ablakon és felébresztem az illetőt,
de vissza kellett fognom magam, már elég kárt okoztam ezen a héten…
Felemeltem fejemet, és orrom az ablaküveghez szorítottam, vártam, hogy történjen valami, ami talán visszájára fordítja e borzasztó események sorozatát.
Az alattam nyújtózó utca képe haloványan tűnt fel az ablak tükröződésében, hosszú órák teltek el, egyre kevesebb ember járta a köves utakat.
És akkor megláttam őt.
Félelmetesen ismerős volt, szakadt bőrpáncélja, hosszú vörös haja mit kontyban hordott, és koszos szürke köpenye. Meg mertem volna esküdni, hogy már láttam valahol.
Ismét a levegőbe emelkedtem, és magasan köröztem fölötte, de akárhogy törtem a fejem egyszerűen nem tudtam leküzdeni a különös érzést.
~ Biztos, hogy láttam már… De hol? És mi-…~ Végül beugrott, láttam magam előtt a jelenetet mikor belépett Mester laborjába, s mindenfélét összehordott, amit akkor még nem igazán értettem. Az emlékképek ködösen úsztak elő, együtt egyféle ellenszenvvel, amit egykor iránta éreztem. Ám ez az ellenszenv most helyet engedett kíváncsiságomnak, és követtem őt csendesen szárnyra kélve, és vigyázva, hogy ne vegyen észre.
Öt- hat sarkon keresztül menetelt, sietősen kapkodta lábait, majd bekanyarodott egy keskeny utcába, ahol viszonylag apróbb épületek bújtak meg a többi magas toronyház mellett. Megállt egy ház előtt, kopogott, és várt. Nem sejtette, hogy a mögötte lévő magas ház tetejéről figyelem.
~Végre megállt, talán szót tudok vele érteni… Hátha válaszol a kérdéseimre.~ Gondoltam naivan.
Ide-oda kapkodta tekintetét, mintha ideges lenne, így pont nem látta, ahogy a mellette magasodó láda halomra landoltam.
Rendesen meglepődhetett mikor meglátott, mert legalább egy métert ugrott hátrafelé.
A felismerés viszont az ő szemében is felcsillant, ám gyanakodva meredt rám hosszú pillanatokig.
- Azt hiszem ismerjük egymást. - Kezdeményeztem.
Ettől ismét meglepődött, még sosem hallotta vékony hangomat a fejében visszhangozni.
A nyíló ajtó azonban félbeszakította csírázó párbeszédünket, és a kilépő férfi először észre sem vett.
- Eryn! Már épp ideje hogy…- A nő megkövült arckifejezésétől megakadt mondata, és a másik oldalára nézett. Pontosan arcmagasságban ültem vele szemben Orrunk szinte összeért, egy ugrással ő is a Eryn mellett landolt szembe velem, én pedig furcsállva reakciójukat, fejem kérdőn oldalra billentettem.
- Ez meg mi?- Kérdezte a férfi, miközben egy pillanatra sem vette le tekintetét rólam.
- Ő…- kapott észbe a nő – Azt hiszem egy régi ügyfelem háziállata. - Motyogta bizonytalanul.
- Háziállat!? – Förmedtem mindkettejükre telepatikusan. –Én a nagy Raziel Mysfire Tanítványa vagyok, a nevem Yurael! - Villogtattam torkom narancssárga fényét halk morgás kíséretében.
- Emlékszik rám, nem?- Húztam összébb magam, hisz nem fenyegetőzni jöttem.
A két ember még mindig gyanakodva és összezavarodva állt, de pár csöndes pislogás utána nő végre magához tért.
- Emlékszem, hogy ne emlékeznék…~ Bár azóta sokkal többet tudok rólad~ Gondolta magában, viszont ezt én is hallottam.
- Mit tud rólam? – kérdeztem meglepődötten.
- Hogy?... Mi?! Gáh! Szálj ki a fejeből te kis….- Itt az arckifejezése hirtelen enyhült -… Te kis… mindegy. – Karjait megadóan a csípőjére tette és arca nem sugárzott többé savanyúságot.
A mellette álló férfi csak csöndben figyelte az eseményeket.
- Raziel miatt vagy itt? – kérdezte.
- Igen. Tud valamit a hollétéről? Vagy, hogy mi történt vele?- nyújtogattam a nyakam hevesen.
A nő arcára most komorság ült ki.
- Elnézést, hogy közbeszólok, de nem folytathatnánk bent a beszélgetést?- szólt közbe a férfi.
- Mért mennénk be? Én csak válaszokért jöttem, és utána tovább állok. – Közöltem értetlenkedve.
- Gyere csak be nyugodtan, igazából sok megbeszélni valónk van, azt hiszem és tudnánk egymáson segíteni.- magabiztosságát összekulcsolt karjai jelezték, és fejét fentebb emelte.
Mindent összegezve nem tehettem mást, elfogadtam az invitációt, leugrottam a doboz halomról, figyelembe sem véve azt, hogy ketten is előttem álltak, de ők időben szétugrottak, pont, ahogy arra számítottam.
Utánam sétáltak be az ajtón, amit becsuktak maguk mögött, minden rosszalló gondolatukat hallottam, ám egyáltalán nem érdekelt minek hordanak el.
Önkényesen felpattantam egy közeli asztalra és onnan néztem körbe.
Egyáltalán nem hasonlított a jól megszokott laborra, mindenütt sok felesleges bútor, sok szék és asztal, egy pult, mögötte üvegekkel és hordókkal. Abból a sarokból borzasztó erős szag áradt, nem tudom mi lehetett a hordókban, aminek ilyen erjedt illata van. Úgy tudtam ez ilyen helyet fogadónak hívják, és sok furcsa kedélyállapotú fazon tarkítja, de ez teljesen üres volt.
Teljesen körbeért vizsgálódó tekintetem, a két ember arcán állapodott meg.
A szemük fölött elhelyezkedő két szőrcsík alább ereszkedett. A férfi a bal tenyerébe temette az arcát és felsóhajtott.
- Nos, akkor beszélgessünk – Mondta a nő beletörődően, odajött az asztalhoz, és leült velem szembe, a másik ember pedig követte példáját, de ő távolabb foglalt helyet.
- Várom a válaszokat. – Huppantam le az asztal közepén.
- Válaszolok ne félj. Ha cserébe segítesz nekem egy két dologban. Ki tudja talán még maradni is kedved lesz. - Jelent meg egy nyegle mosoly a szája szélén.
Ismét mérlegelnem kellett a helyzetet. Lehet, hogy később Tyrustól sok mindent tudok meg Mesterről, de ettől a nőtőt talán még többet, szolgálataim ellenében
- Na, mit szólsz? Végül is csak olyanokat fogok kérni majd tőled, mint anno Raziel- türelmetlenkedett.
Egyáltalán nem volt ínyemre, hogy az ő utasításait kövessem, vagy hogy bármilyen módon segítsek neki, de úgy tűnt nincs más esély a válaszok meglelésére.
- Elfogadom, az ajánlatát. – Mondtam kissé vonakodva.
A nő arcára elégedett mosoly ült ki, a lámpafény kiemelte citromsárga szemeinek csillanását.
- Mért lennék aranybánya?- kérdeztem az elbizakodott nőtől.
Az összerándult kisé a meglepetéstől, mindig elfelejti, hogy olvasom a gondolatait.
A férfi mellettünk felhorkant, jót mosolygott a nő baklövésén, amaz egy gyilkos pillantással rögtön el is hallgattatta erre a férfi felállt és az emeletre ment, de félúton halkan felkacagott.
- Remek. – Sóhajtott fel a vörös hajú.- Lásd nagylelkűségemet, felajánlom, hogy itt meghúzd magad, amíg él az egyességünk. Ott alszol a lenti szinten, ahol akarsz, de ne légy szem előtt ha lehet, a többi részletet majd megbeszéljük holnap. - feláll, megfordult és elment a közeli lépcső irányába.
Én hasonlóan tettem, de az ajtó felé lépdeltem.
- Most meg hová mész?!- Fortyant rám Eryn a lépcsőről.
- Keresek valami fogyaszthatót. – Közöltem.
- Nem mutatkozhatsz így a városban, még este sem! Csoda, hogy még nem kaptak el!- Szaladt le a lépcsőn, és felém tartott.
- Tudok magamra vigyázni!- Csattogtattam szárnyaimat haragosan.
- Nem mehetsz ki! Megértetted?!- ripakodott rám miközben elállta az ajtó felé vezető utat.
Harag remegtette meg testem… A nő pontosan azt tette amit az intézményben a mágusok műveltek velem. Be akart zárni.
Morogni kezdtem rá tűhegyes ébenfekete fogaim közül a narancsos fény baljósan villant fel
- …Nem ijesztesz meg!- Bizonytalansága azonban az ellenkezőjét mutatta.
Egyre erőteljesebben morogtam rá, majd hangosan rikoltottam egyet felé, és erre villámgyorsan reagált, öve egyik tartójáról egy tőrt húzott elő, és hegyét egyenesen a két szemem közé irányította.
- A hírekben olvastam az óraműves esetéről. Semmi nem tűnt el, de minden használhatatlan lett… Furcsa karomnyomok a padlón, és a szétszedett ajtó. Te voltál, igazam van?
Nem válaszoltam.
- A Seriff már jó úton halad, hogy megtaláljon, túl sok nyomot hagytál magad után. Ha hallgatsz rám, talán megúszod egy kisebb büntetéssel, Gyíkfajzat.
Mérgesen csattan össze állkapcsom a nő kinyújtott keze előtt, ő pedig válaszul suhintott vele egyet felém, éppen csak felhorzsolva orromat. Ez volt az utolsó csepp a pohárban, erős hátsó lábaimról elrugaszkodtam és a rá vetettem magam.
- Te félresikerült kis dög!- nyekkent a földön, én pedig a mellkasán landoltam, kezéből kitéptem a tőrt, majd róla elugorva kilöktem az ajtót, és nekifutásból szárnyra keltem számban a tőrrel….


Vissza az elejére Go down
Yurael
Kalandor
Kalandor
Yurael


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 15.

Karakter lap
Szint: 1
Tapasztalat:
Yurael Left_bar_bleue100/300Yurael Empty_bar_bleue  (100/300)

Yurael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yurael   Yurael Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2013 8:56 am

Új Világ
II. Rész



A szembe lévő ház tetején landoltam, és hátranéztem a porban fekvő nőre, és a fiatal férfira, aki pont akkor ért oda, hogy felsegítse a másikat. Akkor látszódott csak mindkettejük hasonló skarlát vörös haja, a férfinak eddig kendő takarta feje nagy részét
- Eza hála?! – Ordította utánam a nő.
Vegyes érzelmekkel hagytam el a környéket, új búvóhely után kutatva.
Reptem lassú és bizonytalan irányú, gondolataim az elmúlt perceket járták át újra és újra.
Talán igaza lehetett a nőnek, az emberek világát csak felszínesen ismerem, és ő felajánlotta segítségét…
~ Nem mehetek vissza ~ Erősködtem magamban. ~ Megleszek egyedül is. ~
Nemsokára találtam egy magányosnak tűnő tornyot melynek tetején egy díszes, fehér kőből faragott kúptető ékeskedett, az indamotívumok közt elhelyezkedő üres réseken pont befértem. A fél sötét hely alig lehetett nagyobb, mint az a ruhásszekrény, amit a mester arra használt, hogy a talárjait felakassza. Hirtelen hangos csiripelés hallatszott lábaim mellől, lenéztem, és megláttam a fészekaljnyi fiókát. Közelebb hajoltam és úgy figyeltem apró fejletlen testüket,
pihe tollkezdeményeiket. Hasonlítottak rám, legalábbis tehetetlenségükben és fejletlenségükben egyaránt.
Leültem melléjük elfogyasztani Eryn mágikus fegyverét, és úgy néztem őket, rémültségük így alább hagyott, ám még mindig csipogtak.
Emlékszem Mikor tanítóm képeket mutatott igazi sárkányokról és egy kisebb fajtájukról, a drake-ekől, ahová szerinte tartoztam. Külsőm sokban hasonlított e lényekre, de belsőm nem.
Intelligenciám szokatlanul korán kifejlődött, mágiához való kötődésem átlagon felüli volt, ami abban mutatkozott meg, hogy testem konkrét működtető ereje a mágia, és semmi más.
Hirtelen egy sokkal élesebb csicsergés szakította félbe gondolataimat; a fiókák anyja termett hirtelen szembe velem, sötétbarna tollait felborzolva, szárnyait kitárva fenyegető pózt vett fel.
Hátráltam, semmi okom nem volt arra, hogy bántsam őket, kimásztam a tetőre a tőrt pedig a mélybe dobtam.
Piltover esti utcái ismét madártávlatban tárult a szemem elé, a világító fények hasonló hatást keltettek, mint a csillagos égbolt. Felcsavarodtam a kúp hegyére, ott próbáltam megakasztott körmeimmel kipihenni a napot.
Következő reggel égető napsütés ébresztett, szél egyáltalán nem fújt, pedig a városra az ellenkező jellemző.
Lecsavartam magam a hegyes tető végéről, kinyújtóztattam minden testrészem, és az ezt követő pillanatokban éhség fogott el. Keresnem kellett valamit, ha nem akartam kimerülni teljesen. Felreppenve kezdtem meg a vadászatot, követtem az utcák irányát, kerültem a kóbor tekinteteket amennyire csak lehetett. A központ felé haladva apró vászonházacskákat pillantottam meg egy széles utcán, ami egyenesen a középen fekvő óriási toronyhalmaz felé nézett. A kis házutánzatokból megannyi mágikus jel érkezett, mind csábító ízekkel. Elbizakodva nyugtáztam magamban, hogy meg lesz a mai zsákmány, talán az egész heti.
Rengetegféle ember és kisebb szőrös testű humanoid nézelődött jobbra balra, úgy kavarogtak odalent mint a megzavarodott hangyák. A mágikus tárgyakat rejtő vászon tákolmányok egymáshoz közel, szinte egymás mellett helyezkedtek el, és mikor lentebb ereszkedtem, láttam hogy a tárgyak asztalokon foglalnak helyet, az asztalokat pedig minden oldalról ugyan az a vászon borítja a földig érve, tökéletes környezetet teremtve a lakmározáshoz.
Tettem felfelé egy kanyart, majd zuhanórepülésbe csaptam át. Az elfoglalt emberek és yorlde-ök semmit sem vettek észre, simán becsusszantam a legszélső asztal alá. A sötét zsákvászon takarásában szépen lassan kezdtem elfogyasztani a mellettem álló gyanútlan eladó drága árúját. A rengeteg energiától minden testrészem bizsergett, határaimat feszegetni kezdtem, falánkságom ismét fölém kerekedett. Egész testem lüktetett a túlcsorduló mágikus erőtől, észre sem vettem, mikor egész valóm a szárnyaimhoz hasonlóan ragyogott fel, a fény pedig erősen kiszűrődött a pult alól. Reggelimet egy yordle rémült arca szakította meg. Meglepetésemben azonnal kitörtem búvóhelyemről, és megannyi embert fellökve menekülni kezdtem a magaslatok felé
- Ott van!- Érkezett jobb felemről egy ismerős hang, lelassítottam és oldalra néztem.
Ekkor már nem láttam mást csak egy nehéz hálót az orrom előtt, a négy szélén lévő súlyok pedig lerántottak a mélybe. Nagyot puffantam a kövezett földön, a tömeg pedig szétröppent körülöttem.
A háló alól a tömegből felém törő Eryn arcát láttam, és még két nőét. Az egyik lila ruhában volt hatalmas lila cilinderben és egy puskát tartott a kezében, a másik kezén hatalmas fém öklök éktelenkedtek, amiket vigyorogva ütögetett egymásnak.
- Tehát igaza mondtál. – Nézett a kalapos Erynre, majd vissza rám. – Te tehetsz az órás üzletében történt dolgokról?- Térdelt le elém.
Testem még mindig lüktetett az erőm túltengésétől, és minden válasz nélkül vergődtek a háló alatt.
- Azt mondtad, érti, amit mondunk és beszél a nyelvünkön. Néz vissza hunyorogva Erynre a puskás nő
- Így is van, csak néha csökönyös, és nem válaszol. – Erősködött Eryn.
A kalapos ismét felém fordult. – Vagy válaszolsz, vagy nagyon rossz véget fogsz érni. –
Hangja halálos szigorúsággal telt.
Még mindig nem válaszoltam, zavart voltam és kétségbeesett, csak egy morranásra lettem képes.
- Ch.. csak az időmet húzta. - Állt fel előlem, és puskájával a fejem felé célzott. – Ez csak egy elszabadult vadállat, semmi más! – És célzott.
Erre még inkább rángatózni kezdtem, le akartam magamról szedni a nehéz hálót, és az mintha engedett volna egy keveset.
- Várjon!- Rohant mellé Eryn. - Hagy beszéljek vele én! – Rimánkodott a Kalapos nőnek, miközben próbálta oldalra tolni a fegyver csövét. A körülöttünk álló tömeg hátrálni kezdett.
Mégis mért akar megmenteni? Csak gondot okoztam eddig neki… Ha most megment továbbra is ezt fogom tenni. Mert ilyen vagyok. Mégis mit vár tőlem?
Odajött hozzám és leguggolt mellém, én továbbra is idegesen vergődtem.
- Idehallgass. Ki tudlak vinni innen csak figyelj rám… Tudom hogy nem akarsz senki másban bízni. Tudom min mentél keresztül. - Remegett meg hangja. - Csak nyugodj meg és beszélj velük. - Intett maga mögé.
Nem fogok. Túl messzire mentem. Dühödten hörögve hánytam-vetettem magam ide-oda börtönöm alatt, elvesztettem minden józan ítélőképességemet. Minden porcikám szét akart robbanni a töménytelen elszívott mágiától.
- Szakadj már el attól az ostoba, önző vénembertől!!- Ordított rám idegesen.
- ÖNZŐ?!- Mennydörögtem  rámeredve , Féktelen düh áramlott végig rajtam, az engem beborító fény, vakító erejűvé változott, béklyóm hirtelen az enyészeté lett.
Rikoltásomat talán a fél város hallhatta.
Eryn rémülten hátra esett és messztebb kezdett kúszni
Közel voltam, ahhoz hogy legalább az egyik karját letépjem, hogy mondhatott ilyet Mesterre?!
Indulataimat a hatalmas fémököl fékezte le, erejétől az immár menekülő tömeg felé repültem, és nem önszántamból…. Hármat négyet  is fordultam magam körül mire le tudtam fékezni.
Feltápászkodtam hátsó lábaimra, szédelegve, és dühösen néztem, ahogy a rózsaszín hajú vigyorogva provokált, hívogatott mutató ujjával.
 A méreg és a rengeteg energia egyszerre akart kitörni belőlem, és mikor rá üvöltöttem, nem csak vérszomjas hangom hagyta el torkom, hanem egy narancssárgán ragyogó gömb, egyenesen kihívóm irányába. Külsőre megtévesztő lángcsóva ként hatott, ellenfelem keresztbe tett óriási kezein nem egyszerűen szétoszlott, mint ahogy azt egy tűzlabda tette volna.
A torkomból szabadult düh megtestesülése óriásit kondult, jócskán hátrébb taszítva a rózsaszín hajú nőt, aztán úgy eltűnt mintha ott sem lett volna. Az eredményen mindketten meglepődtünk, de én talán még jobban. Annyira, hogy reagálni sem volt időm következő támadására. Az ütése egyenesen a fejemet érte, és minden elsötétedett.
Mindenem sajgott ébredésemkor. Erynnél találtam magam az asztalon, mellettem állt ő és a kalapos nő. Meg akartam rémülni, de még ahhoz is gyenge voltam.
- Szerencséd, hogy ismertem a mestered. - szólalt meg váratlanul a kalapos. - És hogy volt valaki, aki most kiállt érted. Legközelebb nem leszek ilyen elnéző…- rázta a fejét .
- Büntetésed közmunka lesz. - Ez után a vörösre nézett. – Te fogod őt felügyelni, és te felelsz azért, hogy megemberelje magát. - Majd kiviharzott az ajtó… helyén.
Eryn egy sóhajtással követte tekintetével, majd felém fordult.
- Nehéz eset vagy. - Remegett még mindig hangja, de próbálta elnyomni.
- Mért segítesz rajtam? – Kérdeztem nehézkesen.
Erre ő megharapdálta alsó ajkát és így szólt. – Legyen annyi elég, hogy kell a segítséged.
Nem úgy tűnt mint aki őszinte…
Valamit rejteget, és ügyesen elnyomja előlem gondolatait.
A szellő meleget fújt be a hűvös szobába.
- AJH…Blaz!! Csináld már meg azt a @°%^+ ajtót!!!!!!!



Kalandom ezen részéért képességpontot szeretnék, és a képességpontból a következőt szeretném venni:


Képesség neve: Lead Ire
Típus:Offenzív--->Mágikus--->Célzott
Leírás: Yurael  állkapcsai közt összpontosítja a testében áramló energiákat, mely egy narancssárgásan fénylő gömb formájában jelenik meg, és azt az ellenfele irányába lövi ki. A jelenség könnyen összetéveszthető egy tűzgömbbel, de becsapódáskor olyan érzetet kelt, mint egy  nehéz ágyúgolyó, zúzódást vagy csonttörést okozhat, a gömb aztán elenyészik.
Vissza az elejére Go down
Theonyn Főtanácsos
Admin
Admin
Theonyn Főtanácsos


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Oct. 23.

Yurael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yurael   Yurael Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 6:41 pm

I. Rész: Nagyon szépen írsz, habár itt-ott kapkodósnak tűnik, elég hosszú mondatokban próbálsz minden kifejezni, valamint előfordul egy-két vesszőhiba, de ezek összességében nem zavaróak. Kedves kis kaland, amiben kibontakoztatod karaktered jellemét és helyzetét.
Jutalmad 100 TP!

II. Rész: Nekem speciel jobban tetszett ez a rész, kevesebb volt a hiba is benne. Kíváncsian várom a következő részt!
Jutalmad:
Képesség neve: Lead Ire
Típus:Offenzív--->Távolsági--->Mágikus--->Lövedék--->Célzott
Leírás: Yurael  állkapcsai közt összpontosítja a testében áramló energiákat, mely egy narancssárgásan fénylő gömb formájában jelenik meg, és azt az ellenfele irányába lövi ki. A jelenség könnyen összetéveszthető egy tűzgömbbel, de becsapódáskor olyan érzetet kelt, mint egy  nehéz ágyúgolyó, zúzódást vagy csonttörést okozhat, a gömb aztán elenyészik.
Vissza az elejére Go down
https://lolfrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Yurael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yurael   Yurael Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yurael
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yurael előtörténete
» Yurael adatlapja
» Kincs a mélyben - Magánküldetés: Zayl, Vanora, Yurael
» Az Icathiai Féreg (Yurael, Cath, Vanora, Victarion, Miakoda)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
League of Legends FRPG :: Szabályzatok és Ismertetők :: Kalandok :: Kalandok-
Ugrás: